TRAKTORIŲ PUSPRIEKABĖS

URSUS priekabų ir puspriekabių pardavimas

Dviašė PUSPRIEKABĖ URSUS T-083/A

Dviašė traktorinė puspriekabė Ursus T-083/A pasižymi iškrovimu iš galo ir yra skirta žemės ūkio produkcijai vežti. Jis pritaikytas darbui su traktoriais su apatine transportavimo kabliu. Panašiai kaip ir kitose mūsų priekabose, galinis sklendė turi reguliuojamą sklendę, leidžiančią dozuoti birias medžiagas. Dėžutės korpuso konstrukcija užtikrina aukštą jos sandarumą. Priekaba pilnai pritaikyta gabenimui viešaisiais keliais – joje sumontuoti pneumatiniai stabdžiai ir elektros instaliacija. Dėl tvirtos konstrukcijos ir aukščiausios gamybos kokybės T-083/A yra gera investicija ateinantiems metams.

Pardavimo vadibininkas

Erikas Bulavko

APRAŠYMAS

Traktorių Dviašė PUSPRIEKABĖ URSUS T-083/A

Tvirta konstrukcija
Keliamoji galia nuo 7 iki 13 tonų
Lengvas manevravimas
Iškrovimo valdymas iš traktoriaus kabinos
Tandeminė pakabos sistema, užtikrinanti geras važiavimo sąlygas
Funkcionalumas

Ursus T-083/A traktorinė puspriekabė pasižymi iškrovimu iš galo ir yra skirta žemės ūkio produkcijai vežti. Jis pritaikytas darbui su traktoriais su apatine transportavimo kabliu. Panašiai kaip ir kitose mūsų priekabose, galinis sklendė turi reguliuojamą sklendę, leidžiančią dozuoti birias medžiagas. Dėžutės korpuso konstrukcija užtikrina aukštą jos sandarumą. Priekaba pilnai pritaikyta gabenimui viešaisiais keliais – joje sumontuoti pneumatiniai stabdžiai ir elektros instaliacija. Dėl tvirtos konstrukcijos ir aukščiausios gamybos kokybės T-083/A yra gera investicija ateinantiems metams.

Komfortas

Priekaboje naudojama tandeminė važiuoklė užtikrina geras traktoriaus sukibimo sąlygas ir žymiai palengvina komplekto manevravimą. Jūsų patogumui iškrovimas valdomas iš traktoriaus kabinos. Priekaba turi labai platų papildomų pasirinkimų spektrą – nuo ​​galinio kablio ir hidraulinių, pneumatinių ir elektros lizdų (pajungti antrai priekabai), per atsarginį ratą, purvasargius ir ratų kaladėles iki hidraulinės atramos, hidraulinių stabdžių ir tento. su rėmeliu. Jūsų pageidavimu priekabą nudažysime bet kokia spalva!

Technikos pardavimas

Navigacija

Atliekami darbai

Teikiamos paslaugos

Kontaktai

Damcata, MB

Įm. kodas: 304959977

PVM kodas: LT100012657313