DARBAI STATYBOSE

Įvairus žemės darbai su BOBCAT traktoriais ir kita technika statybų aikštelėse

Žemės darbai su mechanizuota technika

Paslaugas Vilniuje ir Vilniaus raj.

Mūsų įmonė atlieka įvairius žemės darbus su savo technika: Bobcat, traktoriai "Račiok", mini ekskavatoriai, krovininis transportas.  Mes siūlome profesionalias paslaugas statybų aikštelėms ir kitoms teritorijoms paruošti, bei atlikti kitus darbus statybose.

Mūsų aukštos kokybės paslaugos apima: sklypų lyginimą su Bobcat traktoriais, kasimo darbus su mini ekskavatoriais ar traktoriumi, reljefo formavimą, grunto išvežimą, polių gręžimą, duobių, pamatų ir inžinerinių komunikacijų kasimo ir kitus darbus statybose. 

Mūsų komanda yra patyrusi ir visiškai pasiruošusi atlikti bet kokius žemės darbus per numatytą terminą. Mes pasiruošę atlikti mažų ir didelių projektų darbus, kad užtikrintume jūsų poreikius ir pageidavimus. Mes turime daug patirties, nuosavą mechanizuotos technikos parką ir specializuotuss techninius įrenginius, todėl galime pasiūlyti kompleksines staybos paslaugas.

Mūsų paslaugų kainos yra konkurencingos ir prieinamos kiekvienam, nes naudojame savo techniką. Mes esame įsipareigoję užtikrinti, kad kiekvienas projektas būtų atliktas kokybiškai ir laiku, kad jūs galėtumėte mėgautis savo statybos projektais be rūpesčių.

Jeigu jums reikia kokybiškų ir profesionalių žemės darbų ar norite sužinoti daugiau apie mūsų teikiamas paslaugas skambinkite mums. Mes visada pasiruošę padėti jums pasiekti norimus rezultatus!

Technikos pardavimas

Navigacija

Atliekami darbai

Teikiamos paslaugos

Kontaktai

Damcata, MB

Įm. kodas: 304959977

PVM kodas: LT100012657313