ŠIENAVIMO PASLAUGOS

Žolės pjovimo paslaugos su traktoriais. Nuolatinė kelkraščių priežiūra.

Mechanizuotas žolės pjovimas

Šienavimo paslaugos traktoriais Vilniuje ir Vilniaus raj.

MB Damcata siūlo žolės pjovimo, šienavimo ir kelkraščių priežiūros paslaugas su traktoriais Vilniuje ir Vilniaus rajone. Mes naudojame nuosavus traktorius su specializuota įrangą, kad užtikrintume greitą ir efektyvų darbą.

Reguliari vejos priežiūra yra būtina tam, kad suteiktumėte teritorijai tvarkingą išvaizdą. Mūsų paslaugos yra skirtos ne tik privatiems klientams, bet ir seniūnijoms, įmonėms ir viešųjų įstaigų administracijoms.

Mes siūlome platų paslaugų spektrą, kuris apima žolės pjovimą, šienavimą ir gatvių kelkraščių priežiūrą. Taip pat siūlome nuolatinį žolės pjovimą jūsų teritorijoje pagal sutartį. 

Esame pasiruošęužtikrinti, kad jūsų sklypas, gatvė ar teritorija atrodytų nuolat tvarkingai. Be to, mes suprantame, kad kiekvieno kliento poreikiai gali skirtis, todėl mes siūlome pasirinktinę ir pritaikytą kainodarą. Mūsų kainos yra konkurencingos ir atitinka paslaugų kokybę, kurias teikiame.

Mes vertiname savo klientų laiką ir darome viską, kad paslaugos būtų teikiamos greitai ir efektyviai. Mes taip pat pasiruošę teikti paslaugas savaitgaliais ir šventinėmis dienomis, kad galėtume patenkinti kiekvieno kliento poreikius.

Esame patikimi ir atsakingi paslaugų teikėjai, siekiantys užtikrinti, kad jūsų teritorija būtų tvarkinga visada. Susisiekite su mumis dabar, kad sužinoti daugiau apie mūsų paslaugas.

Technikos pardavimas

Navigacija

Atliekami darbai

Teikiamos paslaugos

Kontaktai

Damcata, MB

Įm. kodas: 304959977

PVM kodas: LT100012657313