Bobkatų, mini ekskavatorių, traktorių ir kitos technikos

Nuoma

Vilniuje ir Vilniaus rajone

Vidaus apdailos paslaugos

BOBKATO
NUOMA

Vidaus apdailos paslaugos

TRAKTORIAUS
NUOMA

Vidinės apdailos paslaugos

MINI
EKSKOVATORIUS

Vidinės apdailos paslaugos

GATVIŲ
VALYMAS

Vidinė apdailą

TRAKTORIUS
"RAČIOKAS"

Vidinė apdailą

KROVININIS
TRANSPORTAS

Technikos nuomos paslaugos

Vilniuje ir Vilniaus rajone

Bobkatų nuoma su vairuotoju: pas mus galite išsinuomoti įvairių dydžių ir tipų Bobkatų. Tai puikus būdas sutaupyti laiką ir darbo jėgų. Mūsų Bobkatai yra tinkami daugeliui darbų, įskaitant žemės ūkio ir statybinius darbus. Mini bobkatai yra tinkami bet kokiems darbams, nuo gruntavimo ir statybinių darbų iki sniego valymo ir šaligatvio tvarkymo. Be to, Bobkatų nuoma yra labai ekonomiška, nes jūs mokate tik už laiką, kai jums reikia technikos.

Mini ekskavatorių nuoma: norite atlikti smulkius statybinius ar žemės ūkio darbus, tačiau neturite tinkamos technikos? Išsinuomokite mūsų mini ekskavatorius su vairuotoju ir greitai ir efektyviai atlikite savo darbus. Mūsų mini ekskavatoriai yra patikimi ir efektyvūs, taigi galite būti tikri, kad jūsų darbas bus atliktas teisingai ir laiku.

Traktorių nuoma: traktoriai yra nepakeičiami statybos bei žemės ūkio darbuose. Mes siūlome įvairių dydžių traktorius, kurie padės jums greitai ir efektyviai atlikti įvairius darbus, nuo dirvos apdirbimo iki derliaus nuėmimo. Taip pat gali būti naudojami kitais darbais, pvz., sniego ir teritorijų valymui ir pan.

Krovininių automobilių nuoma: mūsų krovininiai automobiliai yra tinkami tiek mažų, tiek didelių krovinių transportavimui. Taigi, jei jums reikia greito ir patikimo krovinio transportavimo, mes galime padėti. Mes siūlome krovininius automobilius su vairuotojais, kurie yra tinkami transportuoti įvairius krovinius, nuo statybinių medžiagų iki žemės ūkio produktų. Mūsų krovininiai automobiliai yra patikimi, saugūs ir efektyvūs, o vairuotojai yra patyrę, todėl galite būti tikri, kad jūsų krovinius gabenimas bus saugus ir greitas.

Mūsų  vairuotojai yra profesionalai ir turi patirties, todėl galite būti tikri, kad visi užsakyti darbai bus atlikti kokybiškai ir laiku. Mes taip pat turime didelį technikos priedų asortimentą, todėl galime pasiūlyti atlikti bet kokius darbus.

Technikos pardavimas

Navigacija

Atliekami darbai

Teikiamos paslaugos

Kontaktai

Damcata, MB

Įm. kodas: 304959977

PVM kodas: LT100012657313