TRINKELIŲ KLOJIMAS

Trinkelių klojimas mažuose ir didesniuose plotuose

Trinkelių klojimo paslaugos

Naudojame savo techniką. Vilnius ir Vilniaus raj.

Įmonė turi nuosavus bobkatus, traktorius, mini ekskavatorius, krovininį transportą ir kitą techniką, todėl galime pasiūlyti aukštos kokybės trinkelių klojimo paslaugas, atsižvelgdami į jūsų individualius pageidavimus ir poreikius. Mes dirbame su įvairiomis trinkelėmis, kurios tinka tiek moderniam, tiek tradiciniam kiemų dizainui. 

Mūsų įmonė yra pasiruošusi padėti jums sukurti jūsų svajonių kiemą. Mes naudojame tik aukštos kokybės medžiagas ir įrankius, kad užtikrintume ilgaamžiškumą ir patikimumą. Taip pat mes stengiamės užtikrinti, kad mūsų paslaugos būtų prieinamos kiekvienam klientui, todėl mūsų kainos yra labai konkurencingos.

Trinkelių klojimo paslaugos yra būtina dalis bet kokio prabangaus kiemo ar teritorijos dizaino. Trinkelių klojimas yra puikus būdas sukurti tvarkingą ir išskirtinę aplinką prie savo namo ar komercinių objektų teritorijoje.

Susisiekite su mumis, kad sužinotumėte daugiau apie mūsų trinkelių klojimo paslaugas ir susitarti dėl konsultacijos. Mes esame pasirengę padėti jums sutvarkyti teritoriją.

Technikos pardavimas

Navigacija

Atliekami darbai

Teikiamos paslaugos

Kontaktai

Damcata, MB

Įm. kodas: 304959977

PVM kodas: LT100012657313