TRAKTORIŲ PUSPRIEKABĖS

URSUS priekabų ir puspriekabių pardavimas

Dviašė PUSPRIEKABĖ URSUS T-042

Dviašė traktorinė puspriekabė T-042 yra lengva, patvari ir funkcionali. Skirtingai nuo modelio T-040, jis turi vienos ašies tandeminę važiuoklę. Dėl šio sprendimo priekaba užtikrina puikias sukibimo sąlygas traktoriui, prie kurio ji yra prikabinta. Jo paskirtis – saugiai gabenti žemės ūkio produkciją viešaisiais keliais. Priekaba pritaikyta darbui su traktoriais su apatine transportavimo kabliu, yra su pneumatiniais stabdžiais ir elektros instaliacija. Priekaba turi trijų krypčių savivartį ir žemos apkrovos lovos grindis, kurios leidžia pakrauti ir iškrauti priekabas be mechanizacijos. Galinėje sienelėje papildomai yra reguliuojamas stalas, leidžiantis dozuoti birias medžiagas. Vienos ašies priekaba T-042 yra tinkamas pasirinkimas jūsų ūkiui. Patvarūs ir funkcionalūs, jie tarnaus jums ilgus metus.

Pardavimo vadibininkas

Erikas Bulavko

APRAŠYMAS

Traktorių Dviašė PUSPRIEKABĖ URSUS T-042

Funkcionalus veikiant
Lengva, patvari ir saugi
Labai geros pravažiavimo savybės
Centrinis šonų atidarymas/uždarymas

Dviašė traktorinė žemės ūkio puspriekabė T-042 skirta birioms ir birioms medžiagoms (daugiausia žemės ūkio produkcijai) vežti. Jie skirti dirbti su traktoriais su apatine transportavimo kabliu. Žemos krovinių dėžės grindys leidžia pakrauti ir iškrauti nemechaniškai. Galinėje sienelėje yra reguliuojamas vožtuvas, leidžiantis dozuoti birias medžiagas. Hidraulinė instaliacija ir judančios šoninės bei galinės pusės užtikrina iškrovimą iš trijų pusių. Vienos ašies tandeminė važiuoklė žymiai pagerina traktoriaus sukibimo sąlygas. Priekaba pilnai pritaikyta gabenti viešaisiais keliais.

Image
Funkcionalumas

Dviašė žemės ūkio puspriekabė T-042 yra lengva, patvari ir funkcionali. Skirtingai nuo modelio T-040, ji turi dviejų ašių tandeminę važiuoklę. Dėl šio sprendimo priekaba užtikrina puikias sukibimo sąlygas traktoriui, prie kurio ji yra prikabinta. Jo paskirtis – saugiai gabenti žemės ūkio produkciją viešaisiais keliais. Priekaba pritaikyta darbui su traktoriais su apatine transportavimo kabliu, yra su pneumatiniais stabdžiais ir elektros instaliacija. Priekaba turi trijų krypčių savivartį ir žemos apkrovos lovos grindis, kurios leidžia pakrauti ir iškrauti priekabas be mechanizacijos. Galinėje sienelėje papildomai yra reguliuojamas stalas, leidžiantis dozuoti birias medžiagas. Vienos ašies priekaba T-042 yra tinkamas pasirinkimas jūsų ūkiui. Patvarūs ir funkcionalūs, jie tarnaus jums ilgus metus.

Komfortas

T-042 priekaba turi ne tik puikias transportavimo sąlygas užtikrinančią važiuoklę. Jūsų patogumui sumontavome centralizuotai atsidarančius šonus, kurie leidžia greitai ir patogiai iškrauti medžiagas. Pasirinktinai savo priekabą galite aprūpinti tentu su rėmu arba balkonu. Taip pat galima įdėti atsarginį ratą, taip pat kablys ir jungtis antrai priekabai. Ursus sprendimų dėka dirbkite patogiomis sąlygomis!

Technikos pardavimas

Navigacija

Atliekami darbai

Teikiamos paslaugos

Kontaktai

Damcata, MB

Įm. kodas: 304959977

PVM kodas: LT100012657313