TRAKTORIŲ PRIEKABOS

URSUS priekabų ir puspriekabių pardavimas

Priekaba URSUS D-612

Mūsų naujosios dviašės priekabos pasižymi kompaktiška ir patvaria konstrukcija ir yra lengvai naudojamos. Jų paskirtis – vežti pasėlius ir žemės ūkio produkciją tiek viešaisiais keliais, tiek ūkyje, bet ne tik. Jei tenkinami vartotojo vadove pateikti reikalavimai, jie taip pat gali būti naudojami statybinėms medžiagoms ir mineralinėms trąšoms vežti. Tripusis apvertimas ir centrinis šonų atidarymas (ir uždarymas) leidžia greitai ir patogiai iškrauti medžiagas, o reguliuojamas atvartas galinėje pusėje leidžia lengvai dozuoti palaidas medžiagas. Krovinių dėžė leidžia naudoti mūsų priekabas euro padėklams gabenti (jose telpa 2 eilės). Ar tau vieno neužtenka? Jokiu problemu. Visuose juose yra galinis kablys ir kitos priekabos prijungimo jungtys. Ursus priekabos turi spyruoklinę pakabos sistemą, kuri yra svarbi Lenkijos keliuose, kur jos gali važiuoti 40 km/h greičiu (viešieji keliai). Jie pasižymi tvirta konstrukcija, garantuojančia be gedimų ilgus metus.

Pardavimo vadibininkas

Erikas Bulavko

APRAŠYMAS

Traktorių Priekaba URSUS D-612

Lengva ir patikima konstrukcija
Spyruoklinė pakabos sistema
Greitis iki 40 km/val.
Galimybė pritvirtinti antrą dviašę priekabą
Centrinis šonų atidarymas/uždarymas
Plotis 2 euro padėklams

Naujos dviašės D serijos žemės ūkio priekabos skirtos žemės ūkio produkcijai vežti. Tripusis apvertimas ir centre atsidarantys šonai leidžia greitai ir patogiai iškrauti medžiagas, o reguliuojamas atvartas galinėje pusėje leidžia dozuoti birias medžiagas. Krovinių dėžė leidžia jas naudoti euro padėklų transportavimui. Priekabose sumontuotas galinis kablys ir jungtys antrai priekabai prijungti. Pagal pageidavimą jie gali būti komplektuojami su rėmu su brezentu. Priekabos pilnai pritaikytos važiuoti viešaisiais keliais 40 km/h greičiu. Jie pasižymi tvirta konstrukcija, garantuojančia be gedimų ilgus metus.

Funkcionalumas

Priekaba pasižymi kompaktiška ir patvaria konstrukcija ir yra lengvai naudojamos. Jų paskirtis – vežti pasėlius ir žemės ūkio produkciją tiek viešaisiais keliais, tiek ūkyje, bet ne tik. Jei tenkinami vartotojo vadove pateikti reikalavimai, jie taip pat gali būti naudojami statybinėms medžiagoms ir mineralinėms trąšoms vežti. Tripusis apvertimas ir centrinis šonų atidarymas (ir uždarymas) leidžia greitai ir patogiai iškrauti medžiagas, o reguliuojamas atvartas galinėje pusėje leidžia lengvai dozuoti palaidas medžiagas. Krovinių dėžė leidžia naudoti mūsų priekabas euro padėklams gabenti (jose telpa 2 eilės). Ar tau vieno neužtenka? Jokiu problemu. Visuose juose yra galinis kablys ir kitos priekabos prijungimo jungtys. Ursus priekabos turi spyruoklinę pakabos sistemą, kuri yra svarbi Lenkijos keliuose, kur jos gali važiuoti 40 km/h greičiu (viešieji keliai). Jie pasižymi tvirta konstrukcija, garantuojančia be gedimų ilgus metus.

Komfortas

Savo klientams siūlome itin platų priekabų pasirinkimą (įvairių išmatavimų, keliamosios galios), kad kiekvienas galėtų pritaikyti savo parametrus pagal individualius poreikius. Pagal pageidavimą jūsų priekaboje taip pat gali būti rėmas su tentu, LED apšvietimas ir daug daugiau.

Technikos pardavimas

Navigacija

Atliekami darbai

Teikiamos paslaugos

Kontaktai

Damcata, MB

Įm. kodas: 304959977

PVM kodas: LT100012657313