TRAKTORIAI

URSUS traktorių pardavimas

URSUS C-360 B

Dėl ergonomiškos kabinos ir tylaus variklio veikimo dirbti su naujuoju 50 yra tikras malonumas. URSUS C-350 B yra tikslaus darbo etalonas. Puikiai tinka jūsų ūkiui, miesto gatvėms, sodui ar sodui.

Pardavimo vadibininkas

Erikas Bulavko

APRAŠYMAS

Traktorius C-360 B

Galingas, universalus ir ekonomiškas. Jūsų legendinis 60-metis dabar gali lengviau atsikvėpti... Ateina modernus ir paruoštas darbui įpėdinis! Naujas žvilgsnis į žemės ūkį žengia koja kojon su technologijų teikiamais patogumais ir įgyvendinimo paprastumu. Šis traktorius puikiai tinka tiek mažiems, tiek dideliems ūkiams, ne tik kaip pagalbinis traktorius. Priekinė pavara daug kartų nustebins savo tvirtumu ir tikslumu. Puikus manevringumas yra naujojo 60 bruožas. Traktorius URSUS C-360 B yra idealus pasiūlymas mūsų klientams, vertinantiems patikimumą, ekonomiškumą ir universalumą.

Puikus manevringumas dėl priekinės ašies su kūgine pavara. Posūkio spindulys yra tik 2890 mm.

C-360 B širdis yra pavaros blokas, pasižymintis lanksčiomis veikimo charakteristikomis ir 60 arklio galių galia. Jūsų legendinis 60-metis dabar gali lengviau atsikvėpti – ateina modernus ir paruoštas darbui įpėdinis!

Variklis su turbokompresoriumi reiškia didesnę galią ir sukimo momentą, o tai turi įtakos darbo efektyvumui ir mažesnėms specifinėms degalų sąnaudoms.

Standartinė 6 ramsčių, moderni su oro kondicionieriumi kabina suteikia šiai mažai mašinai erdvumo. Visi valdymo elementai ergonomiškai ir draugiškai „supa“ operatorių. Aukšta sėdynės padėtis suteikia valdymo ir komforto pojūtį. Žemas, trumpas gaubtas palengvina darbą su priekiniu krautuvu ir neriboja matomumo atliekant tikslius agrotechninius darbus. Kruopšti salono garso izoliacija turi įtakos operatoriaus patogumui ir leidžia mėgautis mėgstama muzika iš įmontuotų garsiakalbių.

12 x 12 pavara su sinchronizuotu atbuline eiga, su kuria 60 yra, yra grakštus ir tikslus mechanizmas, tinkantis šiuolaikinei mašinai. Vieno disko sausa sankaba ir galinė ašis su mechaniniu užraktu ir portalo reduktoriais. Šis mažas, bet vikrus traktorius pasiekia 32,2 km/val. greitį. Nepriklausomas ir elektrohidrauliniu būdu įjungiamas galios kilimo velenas yra dar vienas traktoriaus patogumas.

Technikos pardavimas

Navigacija

Atliekami darbai

Teikiamos paslaugos

Kontaktai

Damcata, MB

Įm. kodas: 304959977

PVM kodas: LT100012657313