TRAKTORIAI

URSUS traktorių pardavimas

URSUS C-350 B

Dėl ergonomiškos kabinos ir tylaus variklio veikimo dirbti su naujuoju 50 yra tikras malonumas. URSUS C-350 B yra tikslaus darbo etalonas. Puikiai tinka jūsų ūkiui, miesto gatvėms, sodui ar sodui.

Pardavimo vadibininkas

Erikas Bulavko

APRAŠYMAS

Traktorius URSUS C-350 B

Kompaktiškas, judrus ir praktiškas. Dėl ergonomiškos kabinos ir tylaus variklio veikimo dirbti su naujuoju 50 yra tikras malonumas. URSUS C-350 B yra tikslaus darbo etalonas. Puikiai tinka jūsų ūkiui, miesto gatvėms, sodui ar sodui.

Puikus manevringumas dėl priekinės ašies su kūgine pavara. Posūkio spindulys yra tik 2890 mm.

Paprastas, atmosferinis variklis. Mažos degalų sąnaudos kartu užtikrinant mažą išmetamųjų dujų kiekį yra didžiausias šio modelio privalumas. 50 AG leis efektyviai ir maloniai dirbti įvairiomis sąlygomis.

Standartinė 6 ramsčių, moderni su oro kondicionieriumi kabina suteikia šiai mažai mašinai erdvumo. Visi valdymo elementai ergonomiškai ir draugiškai „supa“ operatorių. Aukšta sėdynės padėtis suteikia valdymo ir komforto pojūtį. Žemas, trumpas gaubtas palengvina darbą su priekiniu krautuvu ir neriboja matomumo atliekant tikslius agrotechninius darbus. Kruopšti salono garso izoliacija turi įtakos operatoriaus patogumui ir leidžia mėgautis mėgstama muzika iš įmontuotų garsiakalbių.

12 x 12 pavara su sinchronizuotu atbuline eiga, su kuria 50 yra, yra grakštus ir tikslus mechanizmas, tinkantis šiuolaikinei mašinai. Vieno disko sausa sankaba ir galinė ašis su mechaniniu užraktu ir portalo reduktoriais. Šis mažas, bet vikrus traktorius pasiekia 32,2 km/val. greitį. Nepriklausomas ir elektrohidrauliniu būdu įjungiamas galios kilimo velenas yra dar vienas traktoriaus patogumas.

Technikos pardavimas

Navigacija

Atliekami darbai

Teikiamos paslaugos

Kontaktai

Damcata, MB

Įm. kodas: 304959977

PVM kodas: LT100012657313